Si të vini tek ne?

Ne jemi këtu,
për të ju mbështetur përgjithmonë!

Përdorni formularin tonë të kontaktit.

Ju dëshironi të caktoni një takim për një konsultë personale. Me kënaqësi!

Keni një pyetje dhe dëshironi ta sqaroni atë paraprakisht?

Na telefononi. Jemi të arritshëm nga e hëna deri të premten nga ora 9 e mëngjesit deri në ora 17 e pasdites.

Është gjithashtu i mundur edhe kontakti përmes WhatsApp.
Ekipi ynë që kujdestaron për klientët do t’ju përgjigjet pyetjeve tuaja në telefonin: +41 (0) 44 514 40 00,
më së voni në ditën pasuese të punës, nga ora 9 e mëngjesit dhe do të jetë aty për ju deri në orën 17.00 të pasdites.

  JU MUND TË NA KONTAKTONI MË SË MIRI ME:

  Gjatë ditësMbrëmjeveNë punëPrivatMobil

  Ky sajt mbrohet nga reCAPTCHA dhe zbatohen Politika e Privatësisë dhe Kushtet e Shërbimit të Google.

  KONTAKTI POSTAR

  ADRESA

  Fenix Consulting GmbH
  Boulevard Lilienthal 63
  8152 Glattpark-Opfikon

  TELEFON / E-MAIL

  Telefon 044 514 40 00
  Fax 044 514 40 01
  Mobile 078 812 28 03
  t.kerhani@fenix-zh.ch

  ORARI I PUNËS

  E Hënë – E Premte
  08:00 – 17:00